Top Tipy pre nákup džínsy nad 60

Top Tipy pre nákup džínsy nad 60

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto publikácia sa môže skladať z affiliate odkazov. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Fantastický pár džínsovho džínsov môže byť pracovníkom šatníka každého ženu, avšak objavovanie najlepšieho páru je niečo zo svätého grálu. ROAM do džínsovej časti akéhokoľvek typu obchodov odevov, ako aj nekonečné pole príliš módnych štýlov z odtokov na zatknuté kolená môžu byť dostatočné na to, aby sa zlomil aj najsvapikovať nakupujúcich na chilly pot.

Ale to neznamená, že sa musíte odniesť denim ako vy veku. V skutočnosti, fantastický pár džínsov je skriňa so strižou, ktorá bude fungovať dobre do vašich šesťdesiatych rokov, ako aj mimo neho. Uistite sa, že vyzeráte Fab nie je fráne s našimi špičkovými tipmi na nákup džínsy nad šesťdesiat.

Preskočiť trendy štýly

Fantastická vec na starnutí je, že ste videli faddy trendy, ako aj ísť – rovnako ako necítite požiadavku, aby sa do nich dostal! Nosiť sezónne módne štýly, keď už nie ste vo vašich dvadsiatych rokoch, môže vyzerať neuveriteľne starnutie. Roztrhané, drvené alebo ‘mama’ džínsy vám dostanú záujem o všetky z nesprávnych dôvodov. Tradičná štíhla noha alebo trochu bootcut štýly sú nadčasové možnosti.

Pozrite sa na džínsy s úsekom

Inovácia tkaniny prišla dlhú metódu v posledných rokoch, ako aj denim nie je výnimkou. Jeans s pridaným úsekom nie sú len oveľa pohodlnejšie (žiadne nepríjemné kopanie okolo pása) Avšak sú oveľa viac viac lichotív. Pozrite sa na džínsy s 15% pridaným úsekom na skipové hrudky, rovnako ako hrbole, ako aj vyrábať zhlukovač siluetu.

Môžete urobiť chudé

Môžete byť odpustené za veriť chudé džínsy sú najlepšie ponechané na teenagerov, ale môžu byť lichotení vo všetkých vekových kategóriách, rovnako ako čísla pri správnom nose. Spracovať kože ako legíny, ako aj nosiť ich pri dlhých, tunika štýlových vrcholov alebo na mieru. Typový tvar tvaru vás vytiahne do a robte svoje nohy štíhlejšie, ako aj dlhšie.

https://www.instagram.com/p/bs_-qz7L1ni/

Nabudúce smerujete do menovitých miestností, vyzdvihnúť pár, aby ste sa pokúsili – môžete byť šokovaný presne presne, ako fantastický. Získanie uviaznutie v štýle Rut môže urobiť váš šatník vyzerať daticky, takže sa automaticky nedosiahnite pre presne rovnaký tvar.

Ísť na tmavé umývanie

Ako starneme, máme tendenciu sa okolo stredu. Tmavé umývačky vyzerajú múdrejší, rovnako ako fantastické správy je, že sú tiež chudnutie.

Pozrite sa na tmavo modrú, ako aj čierne umývačky pre najobľúbenejšie výsledky. Spolupráca s blúzkami, baletnými bytovými bytosťami, robustnými pleteninami alebo mäkkými šitými blistrmi, tmavé džínsy zasiahli najlepší múdry príležitostná denná bilancia.

Získajte vpravo

Kľúčové hľadať fantastické vo vašich džínsoch, bez ohľadu na to, aký je váš vek, je v poriadku. Bez ohľadu na to, koľko ste strávili na džínsoch, ak sa nehodia dobre, vždy vyzerajú hrozne.

Vyhnite sa vysokému zvýšeniu džínsov, ktoré môžu zvýrazniť okrúhle bruško, rovnako ako ploché dno, ako aj držať sa v polovici rastúcich džínsov. Ak ste hruška v tvare alebo prinesiete ďalšiu váhu okolo brušného prostredia, štýl v strede vytiahne vás, ako aj vytvárať hladký tvar.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>