Aký Manikúra je najlepšie pre vaše nechty zdravie a wellness

Aký Manikúra je najlepšie pre vaše nechty zdravie a wellness

Podiel

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Sme celkom šťastie, že módy v tento deň, rovnako ako vek, pretože tam sú tony nových produktov, rovnako ako techniky pre nás, aby sa pokúsili s ohľadom na naše manikúru. Samozrejme, že sa všetky možnosti, v súčasnosti ponúkané pre vaše nechty, výber toho pravého je určite dostať trochu ohromujúci. presne tak, ako si zistiť, ktoré je najlepšie pre vaše manikúra nechtov zdravie? A pretože mnoho z týchto techník náklady, môžu celkom penny, sú to naozaj stojí za to?

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Ak je odpoveď na tieto otázky, rovnako ako ďalšie, ktoré sme skúmali niektoré z najtypickejších nechty ošetrenie od svojho rutinnej $ 15 manikúru všetky metódy k nákladnej šelakovom nechty, ktoré sú zametanie trhu. Budeme vám rozprávať o výhodách i nevýhodách jednotlivých typov liečby, rovnako ako potom necháme to na vás vybrať si presne, ako sa čo najlepšie, aby sa vaše nechty lesklé, rovnako ako zdravé.

Najlepší Manikúra za nechtom zdravie

Rozpočet Fashionista Tip: využite rozšírenie Coupert prehliadača ušetriť 1000s internetové módnych obchodov.

1. najlepšie: Základná manikúra

Nemôžete ísť zle s bežnou manikúru. Váš technik skráti, tvar, súbor, rovnako ako buff nechty. On alebo ona bude tiež zredukovať svoje kožičku, rovnako ako platí zaobchádzanie s kožtičky oleja. Vaše ruky sa môžu dostať nejakú lásku, rovnako – niektorí technici zabaliť si ruky v teplej uteráky, potom naneste krém, rovnako ako masáž dlane i prsty. Prípadne môžete mať na nechty aplikovať (aj keď mám rád ísť holé sa čerstvo brúseného klinec, ktoré svieti ako to má jasný kabát).

Klady základné manikúra

Spoločným manikúra je pomerne lacná, s cenami v rozmedzí od $ 10-20.
Spoločným manikúra pomáha chrániť zdravie nechtov.

Nevýhody základné manikúra

Ak ste na nechty aplikovať, môže bezchybný povrch nebude trvať dlho. Môžete dokonca vidieť čipy ten istý deň.
Chvíľu trvá, než pre vaše nechty sušiť rovnako ako môžete získať šmuhy, ak nechcete čakať na to.

2. Druhý-best: Gel manikúra

Váš gél manikúra bude v súlade s presne rovnakým spôsobom ako bežné manikúru, a to až do roku žiadosti poľskej. Keď je čas pridať farbu, technik aplikovať rad vrstiev na nechty, rovnako ako potom liečiť svoje nechty pod UV svetlom. Horná povlak sa aplikuje rovnako. keď váš gél manikúra je suchá, je to naozaj vyschnúť. Neexistuje žiadna možnosť, budete rozmazanie na nechty, rovnako ako to by nemalo čip pre niekoľko dní. Tento typ manikúru stojí $ 25 na $ 40, ako aj trvá asi 45 minút.

Pros gélu manikúra

Gélové manikúry sú dlhotrvajúce. Môžete ísť až dva týždne bez sekania.
Gélové manikúry vyzerajú prirodzenejšie než akrylové nechty.
Gél manikúra zvýši vaše nechty, rovnako ako sa zabránilo slzy, rovnako ako prestávky.

Nevýhody gélové manikúra

Tie by mali mať expert odstrániť vaše gélové nechty. DIY odstránenie môže byť agonizace rovnako ako môže dôjsť k poškodeniu nechtu.
Tie sú viac obmedzené vo svojich farebných variantov.

3. Čestné uznanie: nalepovacie nechty

Nalepovacie nechty sú DIY voľba, ktorá poskytuje vynikajúce výsledky. Nemusíte mať výhodu ručná masáž alebo ošetrenie kožičky, ale vaše nechty budú vyzerať pekne, rovnako ako nebudete utrácať veľa. Ak ste starý dostačujúce mať na pamäti úplne prvý generáciu Lee prítlačnú nechty, môžete sa zdráhajú ísť touto cestou. To je pochopiteľné. pochopiť, že nalepovacie nechty majú za sebou looong metódy odvtedy, rovnako tak, ako skutočne vyzerajú skôr príjemné.

Objavíte veľa možností v obchodoch, ako Wal sú zamerané na mladšie publikum. Ak sa vám nedarí niečo subtílne dostatočné pre váš vkus, obchod objavovať na nalepovacie nechty online.

Klady stick-na nechty

Nalepovacie nechty sú dostupné na menej ako 10 $ a set.
Nalepovacie nechty sú nízke záväzok. Obvykle odlepovať s odlakovačom.
Nalepovacie nechty nepoškodzujú necht, ak ich odstránenie nesprávne.

Zápory stick-na nechty

Nalepovacie nechty nie sú tak trvanlivé ako akryly.
Nalepovacie nechty môže byť ťažké aplikovať len úplne, ak ste menej koordinovaná s vašou nedominantnej ruky.

4. Najhorší manikúra: akrylové nechty

Akrylové nechty boli po dlhú dobu – boli veľmi prominentnú v 80. rokoch. Sú vyrobené zo zmesi kvapalného monoméru, rovnako ako prášok polyméru, ktorý je v zmesi, rovnako ako aplikovaná cez prirodzený necht. rovnako ako iné chemikálie. Polish je aplikovaná na vrchol. Môžete získať gélového náteru nad svojimi akrylové nechty taky.

Akrylové nechty je ťažké, rovnako ako odolné. Robia pauzu, rovnako ako pop off príležitostne, Avšak však budú bežne vydržať, kým vaše nechty vyrastú. Pochopte, že nevyzerajú vynikajúce, pretože vyrastajú vonku – takže by ste neboli skutočne nedostali akrylové nechty, pokiaľ ste sa zaviazali k salónu vidieť každé dva týždne, aby ste ich naplnili. Predbežná aplikácia vašich nechtov môže vás zastaviť 50 USD alebo viac, ako aj výplne bude 35 dolárov, ako aj hore.

Priehľadné akrylové nechty

Akrylové nechty sú odolné.

Nevýhody akrylových nechtov

Akrylové nechty nevyzerajú prírodné; sú extrémne hrubé.
Akrylové nechty sú zlé pre vaše zdravie nechtov. Baktérie sa môžu rýchlo rozvíjať okolo vašich nechtov. Ak ich udržujete dlhé časy, vaše nechty budú extrémne slabé, ako aj tenké, keď ich eliminujete.
Akrylová manikúra trvá až hodinu, ako aj polovicu, hoci údržba výplne sú rýchlejšie.
Akryláty musia byť naplnené každé dva týždne.

Ak chcete, aby najlepšie manikúra pre vaše zdravie nechtov, prejdite na Salon, rovnako ako Get Standard. Pre najdlhšiu trvalú úpravu, preskočte poľsky, rovnako ako aj nechty, až kým nie sú svietia.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>