Ako urobiť kvetinový pin

Ako urobiť kvetinový pin

Zdieľať

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Táto pružina, využite kvetinové kolíky, aby ste pridali veľmi potrebné striekajúcej farby do vášho oblečenia. Príslušenstvo, ktoré je potrebné, aby boli trendy, maloobchodné od $ 4 v obchodoch ako h & m na viac ako 20 dolárov na hlavných obchodných domoch ako Nordstrom. Teraz, you “remeslo napadnuté” Fashionistas si môže zvoliť odvážiť riadky vo vašom regionálnom H & M na nákup doplnku. Avšak, pre tých, ktorí majú túto jednoduchú remeselnú výzvu, moja rada je získať inovatívne, rovnako ako vlastniť.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Ako urobiť kvetinový kolík

Tu je to, čo budete potrebovať:

– hodvábne kvetina (zvyčajne prichádzajú s dvoma až tri kvety na kmeň)

– Lepidlo (s lepidlom samozrejme) alebo niektoré skutočne silné lepidlo materiálu

– Zväzok nesmierovaných vlasov alebo kolíkov

(Tieto položky môžu byť zakúpené v akomkoľvek type remesiel alebo dolára obchodu. Majte na pamäti skontrolovať svoje regionálne dokumenty, pretože remeselné obchody, ako je Michael’s bežne sa zaoberajú na hodvábnych kvetoch)

PokynyReskovenie kvetu z drieku, ako aj odrezať akýkoľvek typ prídavného materiálu alebo plastu na báze. Zahrievajte lepiacu pištoľ, rovnako ako naneste tenkú čiaru na plochú stranu barrette (aplikujete sa na kvetinu, ako som sa naučil, nie je to skvelý nápad). Stlačte kvet na základňu, ako aj držať asi 10-15 sekúnd. sedieť na suché.

Urobil som niekoľko kvetinových kolíkov pre seba, ako aj pre priateľov, ako aj členov domácnosti ako dary. Zvyčajne si kúpim moje kvety z regionálneho obchodu s dolárom, ako aj na 3 kvetinové kolíky za menej 4 dolárov; Lacnejšie ako nákup kvetinového kolíka z h & m.

Ak máte vynikajúce módne remeslo, pošlite mi to. Môžem si to vyskúšať, rovnako ako blog o ňom. Pre viac Crafty Inspiration, pozri Craftester.org.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>