The 7 dôležitých bezpečnostných pedikúra tipy

The 7 dôležitých bezpečnostných pedikúra tipy

Share

Tweet

Pin

Reddit

Vrecko

Je tomto ročnom období hovoriť o bezpečnosti pedikúry. Naše nohy sa objavujú z bezpečnej, pohodlnej, plné obmedzuje ochranu našich zimných topánok – tak, ako by požiadavka niektorých závažných skrášľovania.

Táto publikácia môže obsahovať affiliate odkazy. Pozrite si naše zásady ochrany osobných údajov.

Navyše sme všetci vystupujúci z COVID-19 vo veku, ktorý prispieva svoju vlastnú dynamiku na tému bezpečnosti pedikúry.

Dokonca s párom sandálov s remienkami, ktoré strategicky pokrývajú naše emisné prsty – všetci máme aspoň jednu – A čo ty chrumkavým podpätky? Viete, tie, ktoré boli schované v Uggs mesiace? Je čas púšťať že kôry dámy!

Pôvodne sme písali to publikovať v roku 2012, potom, čo rozhovor s prominentnej nový York pedikér Dr. Oliver Zong. Dr. Zong zažil svoj podiel na kurie oká, vbočený palec, ako aj otázky nohy, aby nám nejaké zabezpečenie pedikúra tipov. On tiež videl nespočet pacientov, ktorí vyvinuli bakteriálne kožné infekcie vyplývajúce z salon pedikúre. Lek.

Nižšie sú Dr Zong originálne tipy, plus niektoré ďalšie ukazovatele, ktoré vás ochránia pred širších pedikúra zdravie a wellness rizík.

Bezpečnostné pedikúra robiť, rovnako ako nerobiť

Pedikúra dos:

Ešte opýtajte salón pracovníkom presne tak, ako oni chráni nohy kúpele, rovnako ako presne tak, ako často sú čistené. Strážiť salónu pracovníkov, zatiaľ čo oni pracujú na klientov. Ak chcete vidieť, že footbaths sú dezinfikované po každom zákazníkovi.
Robiť platiť úroky na čas strávený čistením footbaths medzi zákazníkmi. Dezinfekčné potrebuje k svojej práci na plný pracovný úväzok uvedené na etikete. To môže byť 10 minút, v závislosti od druhu dezinfekčného prostriedku. Stojí za to vaše zdravie a wellness, rovnako ako bezpečnostný metódy trpezlivosti v kúpeľoch.
Ešte skontrolovať svoj vzhľad pre infekcie počas dní v súlade s vašou pedikúru. Otvorené rany sa môžu objaviť na koži nôh, rovnako ako nohy. Môžu začať sa vyzerať ako bodnutie hmyzom, ale zvýši sa vo veľkosti, rovnako ako závažnosť v priebehu času. Svrbenie alebo žlté nechty môžu byť príznakmi huby.
Idú do vášho pedikér alebo hlavným starostlivosti lekára, ak máte podozrenie na infekciu.
Nenechajte byť opatrný technikov, ktorí agresívne klip preč svoje kožičku.

Pedikúra nerobiť:

Nechápte pedikúru, ak máte rezy alebo odreniny na nohách alebo nôh. Mikroorganizmy žijúci v footbaths môže ísť do s kožou, rovnako ako príčina infekcie.
Neholí, vosk alebo použiť depilačných krémov priebehu niekoľkých dní, než sa dostane na pedikúru.
Nechápte pedikúru, ak máte bug hryzie, modriny, škrabance alebo chrasty sumachu jedovatá.

COVID-19 pedikúra protokoly

Takže, áno, tam je vakcína v hre. Avšak nie, to neznamená, že vaše nechtové štúdio akýkoľvek typ bezpečnejšie. V dohľadnej budúcnosti, mali by ste očakávať, že vaše salón odborníkmi spĺňajú tieto zásady:

Všetci technici sú na sebe osobné ochranné pomôcky. To znamená, že rukavice, tvárové štíty, ale aj látkových masiek.
Zákazníci majú na sebe masky, rovnako ako sociálno vzdialený. ešte oveľa lepšie, keď klinec salon postaví dočasných bariér medzi pracovnými stanicami – napríklad plastovou fóliou.
Všetky povrchy sú opakovane utrieť, najmä medzi zákazníkmi.

Prosím, nechajte toto pole prázdne rozpočet plán Fashionista v priečinku Doručená pošta!
EMAIL *

Skontrolujte priečinok Doručená pošta alebo Spam a overte si predplatné.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>