Tajné životy gowanov vol. 16

Tajné životy gowanov vol. 16

bola vždy jednoduchá. Cítil som, že jej námestie jej ramená, rovnako ako hlboký dych. Urobil to namáhanie tlačidiel, len malý kúsok.

“Hal.” Pozrela ho v oku.

Vždy bol vnímavý. Neposkytol jej možnosť pokračovať. Povedal len, “veril som to.” Tam bolo, že polovica grgov, ako aj sprievodné pokrčenia. Jeho ruky vo svojich vreckách, nie vládol, práve tam.

“Prečo si nič neuviedol?” Jej ruky vyhladené prednej časti sukne. Ak by bola úzkostlivá osoba, to by bol jej nervózny zvyk.

“Dámy veľmi prvé …”

“Vždy džentlmen.”

“Len nie tvoj pán.” Jeho úsmev sa na druhej strane.

“Jemný muž, všetko rovnaké.” Jej ruka zdvihla, skoro na jeho tvár. Chytil ho, rovnako ako stlačte bozk do jej dlane. Nezaukla sa, avšak nechal jej ruku.

“No, potom. Nechám sa von,” povedal. Stála stále, rovnako ako keď uviedla “HAL” opäť to bolo v prázdnej miestnosti. Tri zapískané poznámky prišli s oknom, potom som zomrel, fráza opustená.

[Obrázok z swank woman ročník.]

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

Tajné životy šaty # 14march 27, 2008WITH 80 Komentáre
Tajné životy šaty # 15Octber 10, 2009WITH 32 Komentáre
Tajné životy šaty # 12march 16, 2007WITH 29 Komentáre

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>