BALENIAHHHHHHHHHHHA

BALENIAHHHHHHHHHHHA

Kedykoľvek som šokovaný dĺžkami, do ktorých ľudia pôjdu, aby boli ťažkým, dokonca aj úplne ohromení, snažím sa zapamätať Ballenciaga. Keď bol ťažké, stálo to za to.

Napríklad, pozri, ako tvrdé toto šaty je – nikto nemohol nazvať to jednoducho. Nemusíte byť ani schopní zdvihnúť ruky nad hlavou. (Ale na druhej strane, ak nosíte tieto šaty, niekto zintenzívni a pokrúti o taxík. V skutočnosti sa taxíky môže len zastaviť na off-šance, že potrebujete jeden.) Pozrite sa akýmkoľvek spôsobom, že Ruching! Pozrite sa na plnosť po stranách sukne! Je to nepochybne fussy, ale nevyzerá to Fussy. Možno, že tvrdí ľudia, o ktoré sa starám, sa usilujú o ten istý efekt? Je to možné.

Tento obrázok je z Royal Ontario Museum Book Project o z druhej ruky (nejako nemyslím na Ballenciaga, keď si myslím, že “z druhej ruky”). Kliknite na to pre oveľa viac oveľa oveľa viac informácií (ale nie celý zväzok).

Zdieľajte to:
Twitter
Facebook

Páči sa ti to:
Rovnako ako načítanie …

Súvisiaci

HOWTO: PackaningJune 9, 2008
RANT-TASTE TENTRUKTU # 143: “Čo nosiť letúny” 25. júna 2007
Strach z obavy z Farchuremay 1, 2008

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>