Ako upraviť vzor pre jeseň pre jesennú módu 2021

Ako upraviť vzor pre jeseň pre jesennú módu 2021

, zatiaľ čo sme si všimli vzor pre jeseň pred niekoľkými rokmi pred niekoľkými rokmi, získava iba dynamiku, keď ideme do tohto jesene 2021.

theclogsgirloftheday.tumblr.com
Kvôli pandémii sa od miliónov ľudí na celom svete vyžadovalo, aby zostali v dome a robili pochybné vzorce, ktoré by sme si radšej nepamätali skôr ako neskôr.

takeaim.nu
Našťastie ani jedna z týchto fráz sa nezdá byť protichodná; Dosleby sú obrovským vzorom pre jeseň aj pre zimu 2021 a sú prekvapujúcim jesenným oblečením, ktoré potrebuje vaše šatníkové šatníky z chladného počasia. Rovnako ako vzor nakoniec hovoril o každých módnych ľuďoch.

Swedishhasbeens.com
Vďaka vzoru inšpirovaného 70. rokmi sa okolo sociálnych médií zvyšuje, veľa autorov módnych blogov hľadá tieto dreváky, ktoré sa majú spárovať so svojím štýlom oblečenia. Obzvlášť uvažujeme o štýle z kožených upchatí, ktorý vyzerá podobne ako ako mokasíry.

styleByemilyhenderson.com
Šutujte ich párom vykukovania ponožiek, noste ich s akýmkoľvek typom, ako aj so všetkými džínsovkami alebo ich spárujte s ťažkými pletenými pančuchami, ako aj voľby sú nekonečné, sú však také blízko. Vyskúšajte presne to, ako presne upraviť vzor Clog pre jesennú módu 2021, kde nájdete koncepty, ktoré budete používať celú jeseň aj zimu. Hovoríme to teraz!

Pozri tiež

Obchod a štýl
Nákup oblečenia, ako aj ďalšie koncepty na rozjasnenie vašej nálady

ReadingMyTealeaves.com
popsugar.com
no6store.com
LifeAndMessyhair.com
Fashionandstylev.blogspot.com

Nakupujte vzhľad:

Švédske drevá
Chodník kožená kožená zhotovka od mia
Nové drevárske drevené drevené dreviny
Kožené dreváky čierne sandále členkový remienok sandále drevené drevené dreviny
Jantárový sad.
Kožené drevá
Presne to, ako prechádzam kožené upchatie od mia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>