Tu je presne to, ako môžete športovať so vyrezanými šatymi, ako sú hviezdy B-Town

Tu je presne to, ako môžete športovať so vyrezanými šatymi, ako sú hviezdy B-Town

, bežne sa pozeráme na Bollywood, aby sme hľadali motiváciu v rôznych módnych vyhláseniach, ako aj na klan z Bollywood Fashionstas, sa nám nikdy nezdá, že by nás sklamal . S stytisti pracujúcimi bez konca, aby sa vytvoril súbor prêt a dvera, ako aj haute, tentokrát okolo vidíme návrat z vystrihnutých šiat.
Začalo to Helen
Pamätáte si, že včerajšia tanečná diva, ako aj herečka Power Helen, sme verili, že sme diskutovali o svojom mene práve tu, pretože bola jednou z najkrajších, ako aj kvalifikovaných divíc svojej doby, ktorá používala atraktívne biele objímanie tela, ktoré objíma šaty, v silnom Vampové číslo, ktoré spôsobilo Swoon 70. rokov.

Emulujú scénu od tej doby, stylisti sa obzreli späť, nikdy tak dobre, ako priniesli variácie na vystrihnuté šaty vo viacerých metódach ako jedným. Vzorec, ktorý je rezaný na nový vek, doháňa tak, ako je tu, aby ste zostali. Trochu kože ukazuje, keď na verejnosti, na udalostiach alebo na možno na večierkoch, ako aj naši bollywoodsky ženy pokúšajú vychvaľovať svoju krásu, bez zdvihnutia obočia.
[Prečítajte si tiež: Hollywoodske červené koberce sú všetko o vystrihnutých šatách teraz]

Dôvodom, prečo vyrezávajú výrezy, ako aj poskytovanie ťažkej pary, je preto, že štýl Peek a Boo je ženský, ako aj koketný, napriek tomu so zmyslovým kúzlom, vďaka ktorému sa jeden chváli aj s ich krásnymi tónovanými telami.

Vyrezané šaty sa dajú použiť na akýkoľvek druh príležitosti, večierku, udalosti alebo možno aj na svadobnej udalosti, ako aj ich môžu byť spárované aj s príslušenstvom. Teraz by sme sa pozreli na mnohých Bollywood Divas, ktoré sa vychvaľujú nielen na vystrihnuté čierne šaty, avšak mnoho ďalších rozkošných výrezov v maximálnom glam Sham aj štýle. Pozri sa!
[SC: Mediad]

Výrez, ako aj hviezdna móda
Ak ste verili, že ženy veľkosti plus nemohli predviesť svoje atraktívne ja v výrekoch, mýlili ste sa. Sonakshi Sinha, keď opäť zlomí stereotypy, ako aj módne výroky v pevnej čiernej výrezovej vrchole, ako aj živou sukňou ceruzky pre spoločnosť. Používa pár oranžových náušníc, ako aj na vrcholy jej vlasov, aby sa objavila štíhla a štíhla silueta, ktorá sa týkala, tak trendy, ako aj pekná. Celkovo vzhľad s podpätkami pre štíhlejší pohľad na to isté, aby ste našli, a tiež zladiť pery aj v žiarivých farbách.

Sonam Kapoor z mnohých dôvodov sa Great nazval módna ikona bollywoodskeho priemyslu, ako aj my nechceme odlišovať aj na rovnakých líniách. V celom čiernom pokuse o holý skokový oblek, spárovaný s čiernymi topánkami, ako aj robustný stredný pás, Sonam používa svoje pery broskyňové až ružové a zvlnené vlasy. Silné módne vyhlásenie určite, ako aj také, ktoré môžeme určite napodobniť!
Aké nádherné a zmyselné môžu byť, rovnako ako to je problém, mali by sme sa opýtať Kareeny, ktorá v nedávnej minulosti použila výrezové šaty na módnej udalosti. Zmiešaný nápoj Mermaid s jedným ramenným šatám s čírymi aj čipkovými výrezmi vytvára mimoriadne pôvabné a moderné módne vyhlásenie, však? S pohľadom dokončeným v červených perách, ako aj v ohýbaní bočného copu, Kareena kradne show.
Nabudúce by sme sa však chceli viac sústrediť na výrezové šaty v štýle ulice, vrcholy s výrezmi, ako aj ďalšie, takže sledujte tento priestor!
Obrázky Zdroj: pinterest.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>