Modrá je farba monzúnu – pozrite sa na naše Bollywoodske herečky v modrej farbe

Modrá je farba monzúnu – pozrite sa na naše Bollywoodske herečky v modrej farbe

s búrkou Sky Thundering a otváraním, aby ste si ťažko naliali, je čas, aby sa nohavice zložili a upravili a aktualizovali módny štýl! Aby ste porazili porazené počasie a vyhli kaluže, musíte vo vás dostať módu pulzujúce, príjemné a moderné premietanie vo forme farieb! Tento monzún, dizajnéri si vybrali na modrú farbu, aby vás všetkých rozveselili, a celebrity sú zaneprázdnení vychvaľujúcim odtieňom ideálne od oblečenia po make -up!
[Čítajte tiež: Herečky Hollywood a Bollywood v bielej farbe]

Bollywoodske herečky v modrej farbe
Je čas pripojiť sa k rozbehnutému vlaku tým, že si vyzdvihnete veľmi potrebnú inšpiráciu od herečiek Bollywood v modrej farbe oblečenia!
Nargis fakri
Jednou z mnohých herečiek Bollywoodu v modrých šatách bola Nargis Fakhri, ktorá bola identifikovaná na nosenie práškového modrého zafarbenia Monisha Jalsing’s Power Suit A THET IIFA 2016. rukávy. Vrhajúci výstrih a jej postoj objasňujú, kto je šéfom!

Frieda Pinto
Jednoduchosť a číra sofistikovanosť šaty Cobalt Blue Elie Saab, ktorú nosí Freido na IIFA 2016, ktorá sa konala v Madride, jej získala miesto medzi najlepšími oblečenými celebritami v modrých farebných oblečeniach. Udržiavanie základného štýlu s opleteným updo, modrými zafírovými diamantovými náušnicami a spojkou, otriasla zeleným kobercom a ako.

Priyanka Chopra
Na Billboard Music Awards 2016 Peecee nechala všetkých bez reči so svojou zmyselnou štrbinou a holou chrbtom ceruleanských županov, ktoré vychvaľujú Roching uzol a akcenty čierneho pásu. S chaotickým copom, nahými perami a definovanými očami absolútne nechala všetko lapanie po dychu!

Parineeti Chopra
V spoločnosti Toifa 2016 Parineeti Chopra ohromila všetkých svojimi majestátnymi modrými šatami, ktoré sa rozprestierali strieborným nátierkou. Keď udržala vzhľad hravého a čerstvého, dopĺňala svoje dlhé šaty Georges Chakra s minimálnymi šperkami a veľa významných jej čerstvých vlasov! Celkom v súlade s monzúnovou náladou … hm!

[SC: Mediad]

Bipasha Basu
Novomanželovaná nevesta vyzerala osviežujúco a žiarivo v elektrickom modrom Abu Janani a Sandeep Khosla šaty s hlbokým predstaveným krkom! Nie každý môže nosiť šaty na voláre, ale spôsob, akým ho vytiahla – necháva vás podlahovú! Dodáva bezchybný dokončovací dotyk s Aurelle Jewellery a Updo, dostane všetkých fascinovaných – vrátane jej už obklopeného manžela!

Priyanka Chopra
Nemôžeme si pomôcť, ale dostať ju späť sem. Pri štandardnom spôsobe, v tmavo modrej sárei s vlasovým štýlom rámujúci tvár, malým viazaním a zodpovedajúcimi šperkami, Priyanka bola indická príťažlivosť zosobnená v neparalle Heights! Nosila to pri otvorení nového centra pre rakovinu na pamiatku svojho zosnulého otca; Zosilňovala úchvatnú príťažlivosť všetkých herečiek v modrej saree!

Kangana Ranaut
Štýl letiska Kangana Ranauta vám musí nechať lapať po dychu! Zdá sa, že na letisku zdokonaľuje modrú farbu! Či už je to modré tričko Polka Tee s modrými džínsami a vrstvené s bundou zodpovedajúcou nohavicami alebo modrým outfitom Palazzo alebo s plodinovou plodinou a denimmi pása, vyzerá neuveriteľne horúco vo svojom modrom avatare! Jedna z herečiek v tričku Blue Tee, ktorá potrebuje len málo, aby vytekala jej senzačnú atmosféru!
[Tiež si prečítajte: spôsoby, ako môžete napodobniť zmysel pre módu Kangana Ranaut]

Anushka Sharma
Herečky v modrých džínsoch nie sú ťažké, ale absolútne sme padli na najaktuálnejší džínsový vzhľad Anushka Sharmy, zatiaľ čo propagujeme jej nadchádzajúci švihnutie „Sultan“. Spárovanie jej ručne rozstrapkaného denimu prenášajte hornú časť s džínsami, hrotmi valentino byt, zlatými náušnicami a základným vlasovým štýlom; Pribije vzhľad v štýle ulice! Co si myslis?

Kartina Kaif
Cestujte po pamäťovom pruhu s kvetmi dievčat Power-Puff, ktoré zdobia Katrina Kaif! Vychutnávajúc tlač v kobaltovej modrej mikine a spárovanie s roztrhanými džínsami a čiernymi mokasami, vyzerala úplne bezstarostne a uvoľnene!

Alia Bhatt
Môžeme na nej chýbať? Pozrite sa na jej elegantné skladanie dobre vybavených džínsov, ktoré spárovala s mikinou Polka Dot Blue! S jej vyfukovanými vlasmi a minimálnym make -upom dodala s ružovými podpätkami ideálne množstvo drámy! Najlepšia monzúnová inšpirácia!

Takže, ktorý celebrita v modrej farbe vás najviac inšpiroval? Máte nejaký obľúbený modrý outfit? Podeľte sa s nami svoje myšlienky
Obrázky Zdroj: pinterest.com, Vogue.in, Pinkvilla.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>