Ako bieli svoju pokožku: Užitočné nápady na to, aby sa bielidlo stalo ľahkou prácou

Ako bieli svoju pokožku: Užitočné nápady na to, aby sa bielidlo stalo ľahkou prácou

Prečo ľudia bieli svoju pokožku? Môže to byť z rôznych dôvodov, od toho, aby ste sa odstránili opálenie až po chcieť odľahčiť vlasy tváre alebo vyblednúť tmavé škvrny, bielenie vám môže pomôcť s množstvom vašich pokožiek.
Bievanie vašej pokožky môže byť trochu skľučujúcou úlohou. Berúc do úvahy, že sa staráte o silné chemikálie, ak sa nerobí primerane a s maximálnou starostlivosťou, bielenie môže spôsobiť nejaké vážne poškodenie kože. Dokážeš vybrívať svoju pokožku? Ak áno, čo DOS a nestaráte, čo musíte sledovať?

Rýchla lekcia o tom, ako môžete bieliť pokožku.
Dajte vám rýchlu lekciu o tom, ako môžete bieliť pokožku. Odpovie sa na všetky vaše otázky o tom, ako odľahčiť pokožku.
Pred bielidlom
1. Vždy začnite vykonaním testu záplaty
Tento krok nie je možné, pretože test záplaty vám dá vedieť, či je konkrétne bielidlo v poriadku, aby sa použilo na vašej pokožke alebo nie. Tento krok je obzvlášť dôležitý, keď skúšate novú značku, s ktorou nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti. Vždy vykonajte 24-hodinový test na záplatu, aby ste zistili, či bielidlo vám poskytne akékoľvek vedľajšie účinky, ako napríklad vyrážku, horenie alebo iné takéto kožné problémy.

Zdroj: Wisegeek.com2. pozorne si prečítajte pokyny
Nikdy nepredpokladajte, že všetky bielidlá budú fungovať rovnako! Pred spustením procesu podávania žiadosti si vždy veľmi opatrne prečítajte leták pokynov. A uistite sa, že postupujete podľa pokynov T. Pamätajte, že bielidlo je vo všeobecnosti chemickým naloženým produktom, ktorý je potrebné použiť podľa určitých pokynov alebo by mohol spôsobiť drastické výsledky.

[Tiež si prečítajte: Ako bieli tvár]
3. Uistite sa, že nemáte žiadne otvorené rany

Vaše bielidlo nemôže prísť do kontaktu s zlomenou pokožkou. Predtým, ako sa budete blížiť na pokožku, urobte rýchlu kontrolu, aby ste zistili, či máte nejaké strihy alebo nejaké otvorené rany, napríklad nedávno vyskočenú pupienok. Získanie bielidla v kontakte s otvorenou ranou môže spôsobiť, že sa vaša pokožka spája a oneskorí proces hojenia alebo dokonca spôsobí infekciu.
Zdroj: xperienceradio.co.uk4. Získajte ideálnu silu

Zdroj: DipalHBS.com.au6. Rozhodnite sa o tom, prečo chcete bieliť
Dôverujte nám, existujú rôzne spôsoby, ako vybrížiť pokožku v závislosti od toho, čo chcete dosiahnuť. Keď uvažujete o tom, ako bieliť pokožku, musíte si chvíľu zistiť, na aké výsledky sa zameriavate. Ak chcete odľahčiť svoj odtieň pleti, použite bielidlo po celej oblasti, kde to chcete urobiť. Ale ak sa chcete zbaviť tmavých škvŕn, môže mať zmysel aplikovať bielidlo iba na tmavé škvrny.
Zdroj: BeautyBargainista.com7. Nikdy to nenechajte na dlhšie, ako už bolo spomenuté
Vaša bieliaca súprava príde s určitými pokynmi, pokiaľ ide o čas. Nasledujte a nikdy nenechajte bielidlo dlhšie, ako sa spomenulo. To môže spôsobiť popáleniny a vyrážky a veľa iných nočných scenárov, ktoré jednoducho nechcete tvárou v tvár. Niekedy. Závisí od nás.
[SC: Mediad]
Kroky
1. Nepoužívajte mydlo ani umývanie tváre
Nepoužívajte mydlo alebo umývanie tváre na pokožke najmenej 24 hodín po jeho bielení. Vaša pokožka prešla s bielidlom veľa vďaka chemikáliám, s ktorými musel prísť do kontaktu. Doprajte si starostlivosť a drž sa ďalej od extrémnych mydiel a prania tváre, ktoré by mohli navyše zbavovať pokožku a urobiť ju oveľa zraniteľnejšou. Namiesto toho vyčistite svoju pokožku jednoduchú vodu.
Zdroj: Kontrolgirl.com2. Použite opaľovací krém
Na zaistenie a zaistenie pokožky pred extrémnym slnkom použite opaľovacie krémy. Po bielení je vaša pokožka v obzvlášť jemnom stave. Poslednou vecou, ktorú potrebuje, je byť nútený čeliť slnku a jeho extrémnym lúčom nechráneným.
[Tiež si prečítajte: Chyby s opaľovacím krémom]
Zdroj: EssenceOilsforhome.com tam idete. Naše pred bielidlom, počas nápadov na bielidlo, ktoré vám pomôžu pri procese bielenia. Dúfame, že ste získali oveľa viac jasnosti o tom, ako bielidlo bielidla.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *.

*
*
You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>